zdj-tlo-wydarzenie-fb-1

Nowy rok to czas refleksji i planowania kolejnego roku. Działania te są bardzo dobre, jednak często już na samym początku plany odchodzą w zapomnienie. Tym wyjazdem chcemy to odczarować i pomóc Ci, aby ten rok był zupełnie inny od pozostałych.

A gdyby tak po prostu zacząć działać i wprowadzać zmiany już dziś? 

Nasz kolejny wyjazd – Wykreuj swój nowy rok, to ponowne połączenie ciała, umysłu i duszy, podczas którego zajmiemy się każdą częścią Ciebie. Dzięki czemu zmiany będą następowały na wszystkich poziomach. Integracja ze sobą każdego niezbędnego elementu to klucz do sukcesu i realnych wyników. Dość gadania, czas na działanie! Gotowa/Gotowy?

W trakcie tego wyjazdu pokażemy Ci dlaczego warto dbać o ciało, duszę i umysł. Co więcej zapoznamy Cię ze sposobami, wprowadzania kluczowych nawyków. To wszystko pomoże Ci czuć się lżej, mieć więcej siły i wigoru, wierzyć w siebie i swoje możliwości, oraz z odwagą realizować swoje cele i marzenia.

yoga-g68356904d_1920

Podczas wyjazdu doświadczysz:

Treningów siłowych, dzięki którym zaczniesz budować nawyk aktywności fizycznej,

Warsztatów rozwojowych, dzięki którym nauczysz się technik codziennej pracy nad sobą,

Spotkania z naturą, dzięki której odpoczniesz od miastowego zgiełku i pędu,

Medytacji, dzięki którym zrelaksujesz się i połaczysz ze sobą,

Wyciszenia, dzięki któremu spotkasz się ze swoimi potrzebami,

Niezapomnianego czasu wśród życzliwych osób, pragnących się rozwijać, zmieniać na lepsze i spełniać swoje marzenia

Co zyskasz dzięki wyjazdowi?

Wyjazdy to szczególny czas, ponieważ dzięki spokojnej lokalizacji, masz okazję oderwać się od codziennych obowiązków, natłoku pracy, presji i innych osób. Tworzymy przestrzeń, abyś te kilka dni mógł/mogła w pełni poświęcić tylko i wyłącznie sobie. Integrujemy ze sobą wszystkie elementy, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania, czyli ciało, umysł i dusza. Przykładamy uwagę do każdego z tych aspektów, tak byś mógł/mogła odczuć zmiany na każdym z tych poziomów. Podczas wyjazdu będziesz mieć okazję pobyć ze sobą i poznać się jeszcze dokładniej. Co więcej, będziemy wsłuchiwać się w głos Twojego ciała, ale także i serca. Postaramy się sprawić, byś zmieiłł/a negatywne postrzeganie treningu, na przyjazne. Zobaczysz, że możesz więcej niż podpowiada Ci głowa. Popracujemy również nad Twoimi myślami, które również mogą blokować Cię w dążeniu do celów. Oprócz tego, przejdziemy przez ćwiczenia, podczas których będziesz tworzyć swój kolejny rok! Poznasz techniki pracy ze sobą, dzięki którym będziesz codziennie wspierać proces zmian. Jak i również pobudzisz swoje ciało do ruchu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci konytunować aktywność fizyczną po powrocie.

Zapisz się na listę zainteresowanych

img_8150

Paulina Sienny – Trener rozwoju osobistego

Wspiera ludzi w ich rozwojowej ścieżce. Wykorzytując różnorodne narzędzia pomaga odkrywać swoje przekonania, schematy i wzorce, które ktoś kiedyś im przekazał i uwolnić się od tego co nie służące i niewspierające. Oprócz tego, pokazuje jak zmienić perspektywę patrzenia na doświadczenia życiowe i zamieniać je w lekcje.  Wierzy, że każdy jest kowalem swojego losu, a to co zapisane podświadomości trzyma nas w pewnych ryzach. Dopiero kiedy zaczynamy się tego wyzbywać, odkrywamy kim jesteśmy.

trener personalny, animal flow, instruktor, zdrowie, ciało, trening fizyczny

Agnes Ołtusek- Trener Personalny i Instruktor Animal Flow.

Każda zmiana zaczyna się od naszej decyzji. Znajdź aktywność która pokochasz, powód dla którego będziesz konsekwentnie działać i ciesz się procesem. Uwierz w siebie i nie odkładaj zdrowia na później.

274048909_4914130518626192_8184453361498564019_n

Ilona Grzyb- fotografka.

Uwielbia uwieczniać emocje na fotografiach, dlatego podczas naszego wyjazdu uwieczni najważniejsze momenty. 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie wyjazdu, skontaktuj się kontakt@poza-granicami.com lub poprzez media społecznościowe.

Zapisy- Wykreuj swój nowy rok
Zapisy- Wykreuj swój nowy rok

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0