Witaj Aktywna Polko!

Cieszę się, że znalazłaś chwilę, aby zajrzeć do materiałów, które dla Ciebie przygotowałam. Poniżej znajdziesz materiały, o których wspominałam podczas konferencji. Co więcej, umieściłam tutaj przekierowania do najbliższych wydarzeń, podczas których będziesz miała okazję spotkać się ze mną, a co najważniejsze popracować ze sobą! Jeśli masz ochotę, dołącz do mojego newslettera, aby być na bieżąco!

Konfernecja Aktywnych Polek

Radykalne Wybaczanie

Jeśli zainteresował Cię temat Radykalnego Wybaczania, zachęcam Cię do zapoznania się z podstroną – Radykalne Wybaczanie. Znajdziesz tam podstawowe informacje na temat metody oraz jej twórcy. Czek tam na Ciebie Arkusz Radykalnego Wybaczania oraz fragment książki z historią Jill– siostry Colina Tippinga. Na przykłądzie jej osoby i historii, Colin pokazuje jak przekonania z przeszłości, wpływają na nasze teraźniejsze życie.

Jeśli byłabyś zainteresowana skorzystaniem z moich usług, zapraszam Cię do zapoznania się z podstroną- współpraca. Jeśli pojawiły się jakieś pytania- zapraszam Cię do kontaktu poprzez moje media społecznościowe lub formularz kontaktowy.

Poniżej możesz pobrać również stworzoną przeze mnie kartę pracy. Zawiera ona w sobie narzędzie 4 kroków, dzięki któremu w szybki i ławy sposób, możesz przejść proces Radykalnego Wybaczania. Pomoże Ci to wyrazić to co czujesz oraz jak widzisz sytuację, oddzielić fakty od interpretacji i co najważniejsze zobaczyć, co za lekcje niesie za sobą sytuacja, która Cię poruszyła. Jeśli masz ochotę podzielić się ze mną swoimi odkryciami- napisz do mnie! Życzę Ci powodzenia oraz owocnej pracy!

Konfernecja Aktywnych Polek

Badania

Jeśli jesteś fanką naukową i lubisz zagłębiać swoją wiedzę oraz cenisz solidne dowody naukowe, poniższej znajdziesz badania, które potwierdzają jak wyrażanie myśli i uczuć wpływa na stan zdrowia.

Emotional and physical health benefits of expressive writing

Forgiveness, Stress, and Health: a 5-Week Dynamic Parallel Process Study

The association of anger and hostility with future coronary heart disease: a meta-analytic review of prospective evidence

Konfernecja Aktywnych Polek

Warsztat online

przyciągnie, warsztaty, prawo przyciągania,

Od najmłodszych lat nosimy w sobie wiele pragnień. Jako dzieci bawimy się udając wymarzone zawody czy w rodzinę. Marzymy by odwiedzać różne miejsca i realizować róznorodne rzeczy. Pragniemy całe życie. Jednak z biegiem lat, wykształca się w nas coś takiego jak lęk i strach, brak wiary, które zaczynają to wszystko hamować. Zaczynamy wątpić w to, że możemy, że zasługujemy, że jest to możliwe. Na podstawie opinii innych osób, tego co mówią na dany temat lub nas samych, wykształcamy w sobie zwątpienie, a za tym blokady. Pojawiają się w nas wątpliwości, czy to rzeczywiście dobra droga, czy jest sens, czy warto?  Czasem zajęcie codziennością, sprawami, odkładamy wciąż na potem. Wszystko wydaje się ważniejsze. Bo nie czas, bo nie ma możliwości, bo się nie uda.
Wszystko to sprawia, że nasze marzenia, spełnienie, satysfakcja ochodzi na dalszy plan. Zatracamy się w codziennym życiu i zapominamy, że tak naprawdę to my mamy moc twórczą.

Pomyśl… co byś zrobił/a gdyby wszystko było możliwe? O co woła Twoja dusza- nowa praca, rozpoczęcie relacji, podróż do ciepłych krajów, wyprowadzka, własna firma? Tam w środku Ciebie jest głos, który bardzo cicho się odzywa. Nie słyszysz, czy nie chcesz słyszeć? Jakie myśli pojawiają Ci się, kiedy pozwalasz sobie myśleć o tych wielkich rzeczach? Strach, lęk, obawa, zwątpienie? Jesteś kreatorem, wiesz? A strach ma tylko wielkie oczy. Kiedy pozwolisz sobie otworzyć się na to czego pragniesz i zaufasz, że jest taka możliwość, mogą zacząć dziać się cuda. Jesteś gotów?

Konfernecja Aktywnych Polek

Wyjazd Poza-Schematem

Zaczne od poniedziałku…
Zacznę od nowego miesiąca….
Zacznę od nowego roku….
Znasz to?
Koniec z wymówkami! Zaczynamy właśnie teraz, właśnie tu! Wychodzimy Poza Schemat i działamy od razu. Nie potrzebujesz wielkiego planu, nie potrebujesz wielkich przygotowań, aby zacząć zmieniać swoje nawyki, pracować ze sobą. Wystaczy tylko Twoja chęć i zaangażowanie do wprowadzania zmian. Być może to jest ten moment, aby przełamać schemat i ruszyć pełną
parą! Nie czekaj na nowy rok, na lepszy czas. Najlepszy czas jest TERAZ! Oprócz tego pozwól sobie na chwilę ze sobą, poznaj nowych ludzi, odpocznij, zrelaksuj się.

zdj-tlo-wydarzenie-fb-2
Konfernecja Aktywnych Polek
img_8150

Nazywam się Paulina Sienny i wspieram ludzi w ich rozwojowej ścieżce. Wykorzytując różnorodne narzędzia pomagam im odkryć swoje przekonania, schematy i wzorce, które ktoś kiedyś im przekazał i uwolnić się od tego co nie służące i niewspierające. Oprócz tego, pokazuję jak zmienić perspektywę patrzenia na wydarzenia i doświadczenia życiowe, dzięki czemu osoby współpracujące ze mną osiągają zrozumienie, spokój, lekkość, ulgę oraz wybaczenie. Przykładam dużą wagę do emocji, ponieważ ich nie wyrażanie powoduje gromadzenie się ich w organizmie i może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji. Swój rozwój rozpoczęłam kilka lat temu, kiedy byłam w trudnym momencie życiowym. To uświadomiło mnie jak bardzo siebie nieznam i rozpoczęłam podróż, która trwa do dziś. Poznaj moją historię.

Zaczęłam się zmieniać, przez co moje życie i świat wokół mnie również. Okazało się, że to ja jestem kowalem swojego losu, a wszystko co było zapisane w mojej podświadomości trzymało mnie w pewnych ryzach. Dopiero kiedy zaczęłam się tego wyzbywać, zaczęłam rozumieć kim jestem i realizować swoje plany i marzenia. Ty też możesz to zrobić i przyciągnąć to czego pragniesz.

Zapraszam Cię do podróży.

Konfernecja Aktywnych Polek
Konfernecja Aktywnych Polek

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0