zdjecie-w-tle-2

Być może nurtuje Cię to pytanie – Co opis zdjęć może powiedzieć o mnie? Jak się okazuje bardzo dużo. Zacznijmy od podstaw, ponieważ wszystko co obserwujemy dookoła siebie jest interpretowane przez nas w dany sposób. Interpretacja tego co nas otacza, będzie na podstawie tego co zapisane w naszej podświadomości, czyli przekonań, schematów wzorców, wspomnień. Co więcej, na nasze postrzeganie ma również wpływ to co przeżywamy w danym momencie. Idąc tym tropem, zdjęcie na które patrzą dwie różne osoby, może mieć dla nich zupełnie inne znaczenie. Jednak to nie wszystko! Im dłużej pracujemy ze zdjęciem, tym bardziej zaczynamy utożsamiać się z tym co jest na zdjęciu, a tym samym zaczynamy opisywać siebie. BUM! I tu całe piękno pracy z kartami Points of You. Właśnie to powoduje, że możemy dzięki nim dowiedzieć się wiele o sobie, a także zrozumieć nasze wewnętrzne rozterki.

Dołącz do warsztatu

Podczas pracy nad sobą szukamy odpowiedzi na różne pytania. Chcemy poznać siebie oraz to co w nas. Podczas najbliższego warsztatu pragnę zabrać Cię w nietypową i ciekawą przygodę podczas której poznasz narzędzie Points of You, dzięki któremu będziesz mieć szansę w zupełnie nowy sposób popracować ze sobą. Z wielką przyjemnością przeprowadzę Cię przez ten proces i jestem mega ciekawa co odkryjesz!

Chcesz dokonać płatności w złotówkach- KLIKNIJ TUTAJ.

Spotkajmy się 20 czerwca!

img_7851-min

Podczas warsztatu:

♥ Dowiesz się czym jest fototerapia 

♥ Poznasz narzędzie Points of You

♥ Zajrzysz w głąb siebie dzięki kartom

♥ Popracujesz ze swoimi emocjami i myślami

♥ Poznasz nowe osoby, które również chcą się rozwijać

Co zyskasz dzięki spotkaniu?

Ze swojej strony oferuję bezpieczną przestrzeń, gdzie bezpośrednio możesz zadać mi pytania. Również oferuję swoją wiedzę i doświadczenie do tego, byś podczas warsztatów miał/a szansę doświadczyć siebie w pełni. Być może odkryć coś nowego lub zrozumieć to co dotychczas było niejasne. Warsztaty to zawsze czas spotkania z samym sobą. Poznasz również nowe narzędzie i sposoby na jego wykorzystanie do samodzielnej pracy. Co więcej, zyskasz chwilę dla siebie i możliwość zatrzymania się  oraz refleksji nad tym gdzie jesteś w swoim życiu.

optimized-img_7877-1

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom. Aby wejść na spotkanie nie potrzebujesz nic instalować. Wystarczy, że klikniesz link na urządzeniu z którego będziesz się łączyć (komputer lub telefon). Link do spotkania otrzymasz po dokonaniu płatności.

Zapisz termin w kalendarzu i zarezerwuj swoje miejsce!

20 CZERWCA, godz. 18.30UK/19.30PL

Chcesz dokonać płatności w złotówkach- KLIKNIJ TUTAJ.

Opinie uczestników

zdjecie-w-tle-3

Inwestycja: 9.99 £/ 49.99 PLN czyli 3 kawy w Starbucks!

Po dokonaniu płatności przez platformę STRIPE, otrzymasz link do spotkania.  

Chcesz dokonać płatności w złotówkach- KLIKNIJ TUTAJ.

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną kontakt@poza-granicami.com lub poprzez media społecznościowe.

O mnie

img_8150

Nazywam się Paulina Sienny i wspieram ludzi w ich rozwojowej ścieżce. Wykorzystując różnorodne narzędzia pomagam im odkryć swoje przekonania, schematy i wzorce, które ktoś kiedyś im przekazał i uwolnić się od tego co niesłużące i niewspierające. Oprócz tego, pokazuję jak zmienić perspektywę patrzenia na wydarzenia i doświadczenia życiowe, dzięki czemu osoby współpracujące ze mną osiągają zrozumienie, spokój, lekkość, ulgę oraz wybaczenie. Przykładam dużą wagę do emocji, ponieważ ich nie wyrażanie powoduje gromadzenie się ich w organizmie i może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji. Swój rozwój rozpoczęłam kilka lat temu, kiedy byłam w trudnym momencie życiowym. To uświadomiło mnie jak bardzo siebie nie znam i rozpoczęłam podróż, która trwa do dziś. Poznaj moją historię.

Zaczęłam się zmieniać, przez co moje życie i świat wokół mnie również. Okazało się, że to ja jestem kowalem swojego losu, a wszystko co było zapisane w mojej podświadomości trzymało mnie w pewnych ryzach. Dopiero kiedy zaczęłam się tego wyzbywać, zaczęłam rozumieć kim jestem. Ty też możesz to zrobić.

Zapraszam Cię do podróży.

Dołącz do innych moich wydarzeń

Warsztat online- Odkryj co w Tobie!
Warsztat online- Odkryj co w Tobie!

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0