img_8041

Wybaczajmy skutecznie- darowanie krzywd ma moc uzdrawiania.

Colin C. Tipping

Poznaj Radykalne Wybaczanie

coling tipping, radyklane wybaczanie, radical forgivness

Na początku należałoby zacząć od przedstawienia osoby, dzięki której powstało Radyklane Wybaczanie. Jest to Colin C. Tipping, twórca metody Radical Forgiveness, mówca, a także autor wielu książek między innymi takich jak: “Radyklane Wybaczanie”; “Radyklane Samowybaczanie”; “Manifestacja Marzeń”; “Mówiąc TAK swojemu rakowi” czy “A Radical Incarnation”. Podczas swojego życia bardzo prężnie działał z osobami chorującymi na raka, przeprowadzał wiele warsztatów, szkoleń, a także starał się, aby ludzie nie tylko poznali metodę Radyklanego Wybaczania, ale także wykorzystywali jej narzędzia. Jak napisał w jednej z książek “Moją misją jest podniesienie świadomości planety, dzięki Radyklanemu Wybaczaniu i stworzenie świata wybaczania…”. Colin zmarł 28 czerwca 2019 roku.

Radykalne Wybaczanie

Czym jest Radyklane Wybaczanie?

Jest filozofią duchową, która może być uważana za wartościową terapię na  płaszczyźnie życia duchowego, w zakresie, w jakim ma ona praktyczne  zastosowanie w życiu człowieka, poprzez ukazanie duchowej perspektywy życia. Ma na celu przede wszystkim, zmianę perspektywy patrzenia na okoliczności życiowe. Dzięki niej osoba pracująca może wyjść ze “świata ofiar”, wybaczając swoim oprawcom, a także wyciągnąć wnioski z zdarzeń jakie ją spotkały. Najpotężniejszym narzędziem tej metody jest Arkusz Radyklanego Wybaczania.

Oprócz Arkusza, można zastosować również inne narzędzia Radyklanego Wybaczania, tj. 13 kroków, 7 kroków, 4 kroki, Wirówka, Gra Satori lub 3 listy. Piękno tej metody polega na tym, że jeśli zapoznamy się ze sposobami pracy, większość z nich możemy stosować samodzielnie każdego dnia. Mimo wszystko, najefektywniejsza praca jest z Trenerem, ponieważ może on pomóc zauważyć dodatkowe aspekty, powiązania, których sami nie chcemy lub po prostu nie widzimy. Dzięki czemu może doprowadzić nas do nowych odkryć.

Radykalne Wybaczanie

Jaki to ma wpływ na życie?

Radykalne Wybaczanie pomogło tysiącom osób na całym świecie uwolnić się od bólu przeszłości i kompletnie zmienić perspektywę patrzenia na życiowe wydarzenia i zachowania innych osób. Dzięki pracy tą metodą, ludzie mają szansę zobaczenia celu w tym co dzieje się w ich życiu, wybaczenia, oraz porzucenia roli ofiary. Oprócz tego mają możliwość poznania przekonań, które najczęściej wykształciły się w dzieciństwie. Natomiast blokują w dorosłym życiu przed odczuwaniem szczęścia, pełni, miłości, satysfakcji i obfitości. Można zatem rzec, że Radyklane Wybaczanie zmienia życie. Nie da się ukryć, że tak jest. Osoby korzystające z metody Colina Tipping’a, doświadczały różnorodnych scenariuszy po sesjach. Odzywały się osoby, którym zostało wybaczone, bądź zwróciły należny dług. Członkowie rodziny zaczynali się inaczej zachowywać. Uczestnicy sesji, czy warsztatów zaczynają zupełnie inaczej patrzeć na to co się wydarza każdego dnia. Ponieważ według teorii Radyklanego Wybaczania- “Wszystko co dzieje się w naszym życiu, nie dzieje się nam, lecz dla nas.”

Radykalne Wybaczanie

Czym Radyklane Wybaczanie nie jest?

nie jest terapią,

nie jest zabiegiem interwencyjnym,

nie jest techniką odmiennego stanu umysłu,

nie jest metodą psychoterapeutyczną,

nie jest metodą leczniczą.

Radykalne Wybaczanie

Co możesz zyskać dzięki pracy ze mną?

img_7775

Radykalne Wybaczanie pozwoli Ci:

 • Zmienić perspektywę patrzenia na swoje życie
 • Wybaczyć ludziom, którzy Cię zranili
 • Uwolnić się od roli ofiary
 • Zrozumieć czemu niektóre rzeczy się dzieją
 • Poznać blokujące przekonania oraz schematy
 • Zauważyć cykliczność pewnych wydarzeń
 • Uwolnić emocje, które są głęboko schowane
 • Poznać siebie i swoje wzorce
Radykalne Wybaczanie

Opinie Klientów

 • Dziekuje Ci Paulina z calego serca. Bardzo pomogłaś zrozumiec mi wiele rzeczy, pomogłaś mi również spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Weszłyśmy razem w takie zakamarki, po których nawet niespodziewalam sie, ze tak bardzo to rezonuje z moim teraźniejszym życiem, nawet niespodziewalam sie tego, że tak głęboko to wszystko we mnie siedzi i potrafi pęknąć ot tak!

  Sara K
 • Polecam sesje z Pauliną, osobą bardzo otwartą, budzącą zaufanie i jednocześnie w pełni profesjonalną . Sesje prowadzone przez Paulinę pozwalają podważyć dotychczasowe schematy, odnaleźć wewnętrzny spokój i zacząć realizować swoje marzenia.

  Mariusz M
 • Dziękuje Paula za sesję. Pomogłaś mi zobaczyć, to czego wcześniej nie widziałam. Wspaniałe doświadczenie. Wielkie dzięki, polecam z całego serca!

  Renata K
 • Jeżeli potrzebujesz ciepłego i pełnego zrozumienia towarzysza do wglądu w Twoją Duszę, mądrych, praktycznych wskazówek polecam sesje Radykalnego Wybaczania z Pauliną. Atmosfera jaką wprowadza podczas sesji, pozwala pokonać lęki i ograniczenia. Jest czujnym obserwatorem a to pozwoliło na spojrzenie z innej perspektywy na moje doświadczenia. Dziękuję. Z całego serca polecam!

  Jolanta S
 • Z całego serca polecam usługi Pauliny z tematu Radykalnego Wybaczania. Zrozumiałam wiele aspektów ze swojego życia przed którymi trudno mi było się przyznać. Pod jej okiem, mój świat nabrał zrozumienia. Czuję się lekka. Zaczynam spostrzegać istotne sprawy życiowe inaczej. Wyszłam ze strefy komfortu by zmierzyć się z prawdą. Nie ma w moim sercu już żalu czy nienawiści. Czuję się z tym wspaniale. Dziękuję Ci Paulina, że przeprowadziłaś mnie przez ten proces i nadałaś blasku mojemu życiu oraz takiej nieopisanej lekkości serca. Jesteś wspaniała w tym co robisz i z czystym sumieniem polecam świadomym i gotowym osobą Twoje usługi.

  Katarzyna P
 • Z Pauliną współpracowałam przez prawie 2 miesiące. Był to niezwykle oczyszczający czas dający mi szansę zrozumienia tego co wpłynęło na moje dzisiejsze życie, na moje wybory a także co nimi kierowało. Paulina swoimi pytaniami i drążeniem pozwoliła mi zrozumieć bardzo dużo rzeczy. A także przekształcić je i wybaczyć tego co stało się w przeszłości.. Zawsze otwarcie mówiąca, skupiająca całą uwagę na Tobie i Twoich przeżyciach i wyciągająca to czego nawet byś się nie spodziewał.W 100% mogę polecić współpracę z Pauliną. Aby tak dalej i dziękuję bardzo za wszystko!

  Joanna Ż
Radykalne Wybaczanie

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0