Słowa mają MOC- wiesz?

warsztaty-rozwojowe-1

Każdego dnia z naszych ust wypływają tysiące słów, które świadczą o tym jak spostrzegamy świat, ludzi oraz siebie samego. Jednak słowa te mają moc i kszałtują nasze życie, a nazywane są między innymi przekonaniami. Gromadzimy je całe życie, natomiast najwięcej z nich zebraliśmy podczas swojego dzieciństwa. Jakie jest życie? Jakie są relacje damsko-męskie? Czym są pieniądze? Jak powinna wyglądać praca?

W podświadomości mamy zakodowane odpowiedzi na te wszystkie i wiele innych pytań. Przekonania mogą mieć pozytywny, ale i negatywny wpływ na wszystkie apsekty naszego życia. Wykształcone przekonania odkrywają znaczącą rolę w tym jakie podejmujemy decyzje, jak wygląda nasze życie, czego doświadczamy i jakie tworzymy relacje m.in. z ludźmi i pieniędzmi. Dlatego tak ważne jest poznanie swoich przekonań i praca nad tymi, które nie są wspierające.

Na szczęście, pomimo, że są zakodowane możemy je odkryć, a co więcej, zmienić. Oczywiście zmiana ta będzie wymagała konsekwentnej pracy. Jeśli wierzyliśmy w coś kilkanaście lat, musimy dać sobie czas, aby tego się pozbyć. W momencie, kiedy coś usuwamy, musimy również dać coś w zamian. Dlatego cały proces składa się z kilku etapów z którymi zapoznam Cię podczas spotkania.

Podczas warsztatu dowiesz się:

Jak powstają przekonania, czyli kiedy je nabywamy i dlaczego, w jaki spsób się w nas kształtują

Jak wpływają one na Twoje życie, a czasami nawet kierują naszym postępowaiem i wyborami

Jakie przekonania Ty posiadasz na temat siebie, ludzi, pieniędzy, relacji i innych aspektów życia

W jaki sposób możesz z nimi pracować by uwolnić się od negatywnych przekonań, a zastąpić je wspierającymi

Co zyskasz dzięki spotkaniu?

Warsztaty to dla mnie zawsze czas poświęcony sobie. Dlatego zachęcam Cię również do podarowania sobie chwili dla siebie. W trakcie spotkania będziesz skupiona/skupiony tylko na sobie, co da Ci możliwość pogłębienia więzi ze sobą, a także wiedzy na swój temat. Uświadomienie sobie przekonań to pierwszy i spory krok ku uzdrowieniu. Oprócz tego poznasz osoby, które podobnie do Ciebie pragną zmian w swoim życiu. Zobaczysz, że nie tylko Ty zmagasz się z danego rodzaju wyzwaniami oraz przekonaniami. Dodatkowo poznasz metody pracy, za pomocą których będziesz mieć możliwość samodzielnie kontunuować codzienną pracę nad sobą.

img_8150

Nazywam się Paulina Sienny i wspieram ludzi w ich rozwojowej ścieżce. Wykorzytując różnorodne narzędzia pomagam im odkryć swoje przekonania, schematy i wzorce, które ktoś kiedyś im przekazał i uwolnić się od tego co nie służące i niewspierające. Oprócz tego, pokazuję jak zmienić perspektywę patrzenia na wydarzenia i doświadczenia życiowe, dzięki czemu osoby współpracujące ze mną osiągają zrozumienie, spokój, lekkość, ulgę oraz wybaczenie. Przykładam dużą wagę do emocji, ponieważ ich nie wyrażanie powoduje gromadzenie się ich w organizmie i może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji. Swój rozwój rozpoczęłam kilkalat temu, kiedy byłam w trudnym momencie życiowym. To uświadomiło mnie jak bardzo siebie nieznam i rozpoczęłam podróż, która trwa do dziś. Poznaj moją historię.

Zaczęłam się zmieniać, przez co moje życie i świat wokół mnie również. Okazało się, że to ja jestem kowalem swojego losu, a wszystko co było zapisane w mojej podświadomości trzymało mnie w pewnych ryzach. Dopiero kiedy zaczęłam się tego wyzbywać, zaczęłam rozumieć kim jestem. Ty też możesz to zrobić.

Zapraszam Cię do podróży.

Wolisz dokonać płatności przelewem bankowym?

PAULINA I SIENNY

sort code 77-08-07

account number 52573068

 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie płatności, skontaktuj się ze mną kontakt@poza-granicami.com lub poprzez media społecznościowe.

Warsztat-Słowa mają moc
Warsztat-Słowa mają moc

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami