Dołącz do warsztatu

warsztat, warsztaty online, praca nad sobą, coach, rozwoj osobisty

Każdego dnia z naszych ust wypływają tysiące słów, które świadczą o tym jak spostrzegamy świat, ludzi oraz siebie samego. Jednak słowa te mają moc i kszałtują nasze życie, a nazywane są między innymi przekonaniami. Gromadzimy je całe życie, natomiast najwięcej z nich zebraliśmy podczas swojego dzieciństwa. Jakie jest życie? Jakie są relacje damsko-męskie? Czym są pieniądze? Jak powinna wyglądać praca? W podświadomości mamy zakodowane odpowiedzi na te wszystkie i wiele innych pytań. Przekonania mogą mieć pozytywny, ale i negatywny wpływ na wszystkie apsekty naszego życia. Wykształcone przekonania odgrywają znaczącą rolę w tym jakie podejmujemy decyzje, jak wygląda nasze życie, czego doświadczamy i jakie tworzymy relacje m.in. z ludźmi i pieniędzmi. Dlatego tak ważne jest poznanie swoich przekonań i praca nad tymi, które nie są wspierające.

Rusz ze mną w podróż ku poznawaniu swojej podświadomości i zapisanych tam przekonań!

optimized-img_7683

Podczas warsztatu dowiesz się:

-Jaką MOC mają słowa

-Jak to co mówisz wpływa na Twoje życie

-Jak powstają przekonania

-Jak wpływają one na Twoje życie

-Jakie posiadasz przekonania

-W jaki sposób możesz z nimi pracować

Co zyskasz dzięki spotkaniu?

Mogę zagwarantować, że spotkanie pozwoli Ci zatrzymać się na chwilkę i bliżej przyjrzeć się sobie. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym w łatwy sposób będziesz mogł/a identyfikować swoje przekonania, oraz poznasz sposoby pracy z nimi. Dzięki metodom i regularnej praktyce, zaczniesz porzucać to co Ci nie służy, zakodowując nowe i wspierające przekonania. Oprócz tego spotkasz się w przestrzeni z innymi osobami, które podobnie do Ciebie pragną się rozwijać.

warsztaty, rozwój osobisty, warsztaty rozwojowe, praca nad sobą, rozwój, poznawanie siebie, słowa mają moc

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom. Aby wejść na spotkanie nie potrzebujesz nic instalować. Wystarczy, że klikniesz link na urządzeniu z którego będziesz się łączyć (komputer lub telefon). Link do spotkania otrzymasz po dokonaniu płatności.

Zapisz termin w kalendarzu: 29 MARCA ŚRODA, godz. 18UK/19PL

Opinie uczestników

słowa mają moc, warsztaty, warsztaty online, opinia klientów, praca nad sobą

Inwestycja: 9.99 £, czyli 3 kawy w Starbucks!

Po dokonaniu płatności przez platformę STRIPE, otrzymasz link do spotkania.  

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną kontakt@poza-granicami.com lub poprzez media społecznościowe.

O mnie

img_8150

Nazywam się Paulina Sienny i wspieram ludzi w ich rozwojowej ścieżce. Wykorzystując różnorodne narzędzia pomagam im odkryć swoje przekonania, schematy i wzorce, które ktoś kiedyś im przekazał i uwolnić się od tego co niesłużące i niewspierające. Oprócz tego, pokazuję jak zmienić perspektywę patrzenia na wydarzenia i doświadczenia życiowe, dzięki czemu osoby współpracujące ze mną osiągają zrozumienie, spokój, lekkość, ulgę oraz wybaczenie. Przykładam dużą wagę do emocji, ponieważ ich nie wyrażanie powoduje gromadzenie się ich w organizmie i może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji. Swój rozwój rozpoczęłam kilka lat temu, kiedy byłam w trudnym momencie życiowym. To uświadomiło mnie jak bardzo siebie nie znam i rozpoczęłam podróż, która trwa do dziś. Poznaj moją historię.

Zaczęłam się zmieniać, przez co moje życie i świat wokół mnie również. Okazało się, że to ja jestem kowalem swojego losu, a wszystko co było zapisane w mojej podświadomości trzymało mnie w pewnych ryzach. Dopiero kiedy zaczęłam się tego wyzbywać, zaczęłam rozumieć kim jestem. Ty też możesz to zrobić.

Zapraszam Cię do podróży.

Dołącz do innych moich wydarzeń

Warsztat online- Słowa mają MOC!
Warsztat online- Słowa mają MOC!

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0