Już po pierwszym webinarze z Jen wiedziałam, że to jest coś czego chce się nauczyć. Z niecierpliwością czekałam, aż zostaną uruchomione zapisy na kurs. Jednak okazało się, że będzie to ode mnie wymagało zmian.. Jakich? Dowiesz się na webinarze!

Podczas webinaru opowiem Ci: 

– Czym jest EFT?

-W jakich sytuacjach można stosować tę metodę?

-Dlaczego zdecydowałam się zostać trenerem emocji?

– Jakich zmian musiałam dokonać w swoim życiu?

-Jak ta metoda może pomóc Ci w pracy nad sobą?

Co zyskasz dzięki spotkaniu?

Podczas webinaru przeprowadzę Cię przez krótki proces z wykorzystaniem technik uwalniania emocji. Na “własnej skórze” przekonasz się na czym polega praca tą metodą, a także zobaczysz jakie korzyści może Ci przynieść. Być może odkryjesz coś nowego o sobie? Chcę, abyś ten czas w pełni poświęcił/a sobie. Dlatego zapewnij sobie odpowiednią przestrzeń, a ja zadbam o to, byś doświadczył/a czegoś nowego.

flower-icon
img_8150

Nazywam się Paulina Sienny i wspieram ludzi w ich rozwojowej ścieżce. Wykorzytując różnorodne narzędzia pomagam im odkryć swoje przekonania, schematy i wzorce, które ktoś kiedyś im przekazał i uwolnić się od tego co nie służące i niewspierające. Oprócz tego, pokazuję jak zmienić perspektywę patrzenia na wydarzenia i doświadczenia życiowe, dzięki czemu osoby współpracujące ze mną osiągają zrozumienie, spokój, lekkość, ulgę oraz wybaczenie. Przykładam dużą wagę do emocji, ponieważ ich nie wyrażanie powoduje gromadzenie się ich w organizmie i może prowadzić do wielu negatywnych konsekwencji. Swój rozwój rozpoczęłam kilka lat temu, kiedy byłam w trudnym momencie życiowym. To uświadomiło mnie jak bardzo siebie nieznam i rozpoczęłam podróż, która trwa do dziś. Poznaj moją historię.

Zaczęłam się zmieniać, przez co moje życie i świat wokół mnie również. Okazało się, że to ja jestem kowalem swojego losu, a wszystko co było zapisane w mojej podświadomości trzymało mnie w pewnych ryzach. Dopiero kiedy zaczęłam się tego wyzbywać, zaczęłam rozumieć kim jestem i realizować swoje plany i marzenia. Ty też możesz to zrobić i przyciągnąć to czego pragniesz.

Zapraszam Cię do podróży.

flower-icon
kwiatek

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0