zdjecie-w-tle5-1

Cudownie, że tutaj jesteś!

Cześć ! W pierwszej kolejności pragnę Ci pogratulować, że podjęłaś decyzję, aby pojawić się na Konferencji Wreszcie Ja. Twoja obecność tam oznacza, że jesteś świadoma jak ważne jest otoczenie, a także praca nad sobą. Z tego też powodu, postanowiłam podzielić się z Tobą darmową 15 minutową praktyką jednej z metod, które wykorzystuję podczas współpracy z klientami, mianowicie EFT (Emotional Freedom Technique). Jest to cudowne narzędzie do pracy w różnych aspektach. Mogą to być właśnie pieniądze, które były tematem konferencji, ale również relacje, zachowania kompulsywne, nadwaga i wiele innych.

W nagraniu krótko opowiadam czym jest metoda EFT oraz przed rozpoczęciem wyjaśniam co należy robić. Nagranie jest w języku polskim i nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych elementów, ani umiejętności. Wykorzystujemy do tego opuszki swoich palcy. Będę Cię prowadzić przez cały proces, więc będziesz wiedziała co robić oraz mówić.  Z metody mogą korzystać osoby w każdym wieku.

Chcę, abyś mogła wrócić do nagrania wielokrotnie, jeśli będziesz potrzebowała. W związku z tym będziesz mogła ściągnąć nagranie na swoje urządzenie. Aby pobrać praktykę wypełnij poniższe pola, a ja wyślę do Ciebie link z materiałem do pobrania.

Koniecznie daj znać jak Ci się podobało oraz jakie masz odczucia, bądź co odkryłaś! Mam nadzieję, że te 15 minut ze mną pozwoliło Ci się zrelasować, a także dostrzec coś nowego.

W razie pytań, jestem do dyspozycji! Przesyłam ogrom pozytywnej energii, Paulina

Opinie moich klientów

 • Dziekuje Ci Paulina z calego serca. Bardzo pomogłaś zrozumiec mi wiele rzeczy, pomogłaś mi również spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Weszłyśmy razem w takie zakamarki, po których nawet niespodziewalam sie, ze tak bardzo to rezonuje z moim teraźniejszym życiem, nawet niespodziewalam sie tego, że tak głęboko to wszystko we mnie siedzi i potrafi pęknąć ot tak!

  Sara K
 • Polecam sesje z Pauliną, osobą bardzo otwartą, budzącą zaufanie i jednocześnie w pełni profesjonalną . Sesje prowadzone przez Paulinę pozwalają podważyć dotychczasowe schematy, odnaleźć wewnętrzny spokój i zacząć realizować swoje marzenia.

  Mariusz M
 • Dziękuje Paula za sesję. Pomogłaś mi zobaczyć, to czego wcześniej nie widziałam. Wspaniałe doświadczenie. Wielkie dzięki, polecam z całego serca!

  Renata K
 • Jeżeli potrzebujesz ciepłego i pełnego zrozumienia towarzysza do wglądu w Twoją Duszę, mądrych, praktycznych wskazówek polecam sesje Radykalnego Wybaczania z Pauliną. Atmosfera jaką wprowadza podczas sesji, pozwala pokonać lęki i ograniczenia. Jest czujnym obserwatorem a to pozwoliło na spojrzenie z innej perspektywy na moje doświadczenia. Dziękuję. Z całego serca polecam!

  Jolanta S
 • Z całego serca polecam usługi Pauliny z tematu Radykalnego Wybaczania. Zrozumiałam wiele aspektów ze swojego życia przed którymi trudno mi było się przyznać. Pod jej okiem, mój świat nabrał zrozumienia. Czuję się lekka. Zaczynam spostrzegać istotne sprawy życiowe inaczej. Wyszłam ze strefy komfortu by zmierzyć się z prawdą. Nie ma w moim sercu już żalu czy nienawiści. Czuję się z tym wspaniale. Dziękuję Ci Paulina, że przeprowadziłaś mnie przez ten proces i nadałaś blasku mojemu życiu oraz takiej nieopisanej lekkości serca. Jesteś wspaniała w tym co robisz i z czystym sumieniem polecam świadomym i gotowym osobą Twoje usługi.

  Katarzyna P
 • Z Pauliną współpracowałam przez prawie 2 miesiące. Był to niezwykle oczyszczający czas dający mi szansę zrozumienia tego co wpłynęło na moje dzisiejsze życie, na moje wybory a także co nimi kierowało. Paulina swoimi pytaniami i drążeniem pozwoliła mi zrozumieć bardzo dużo rzeczy. A także przekształcić je i wybaczyć tego co stało się w przeszłości.. Zawsze otwarcie mówiąca, skupiająca całą uwagę na Tobie i Twoich przeżyciach i wyciągająca to czego nawet byś się nie spodziewał.W 100% mogę polecić współpracę z Pauliną. Aby tak dalej i dziękuję bardzo za wszystko!

  Joanna Ż
Wreszcie JA

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0