Czym jest Arkusz Radykalnego Wybaczania?

Najpotężniejszym narzędziem metody Radykalnego Wybaczania. Twórca Colina Tipping opisał go następująco:

Arkusz Radykalnego Wybaczania zmienił już życie tysięcy ludzi (dosłownie!). Niełatwo jest wyjaśnić, w jaki sposób i dlaczego osiąga tak spektakularne wyniki ale pewne jest, że pomaga całkowicie zmienić energię – już samo jego wypełnienie jest doświadczeniem energetycznym, zmieniającym perspektywę i postrzeganie rzeczywistości. Sprawia, że otwieramy się na możliwość, iż nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu i ma głęboki sens, a gdybyśmy mogli zobaczyć nasze życie z lotu ptaka okazałoby się, że wszystkie wydarzenia idealnie do siebie pasują.

Arkusz przedstawia główną ideę Radykalnego Wybaczania: doświadczamy danych (często trudnych i bolesnych) sytuacji (i sami je stwarzamy!), aby uczyć się i rozwijać. Patrząc wstecz na nasze życie, możemy zobaczyć, że sytuacja, która w tamtym czasie wydawała się tak nie do zniesienia, była w rzeczywistości darem i czasem ogromnego rozwoju. Podobnie, przechodząc przez pięć etapów Radykalnego Wybaczania, zaczynamy zdawać sobie sprawę, że osoby, które najbardziej nas dręczą, są często naszymi największymi nauczycielami.

Wyrażając gotowość do zmiany postrzegania tego co nas spotkało, uwalniamy energię zgromadzoną wokół danego wydarzenia – i dzieje się to bez względu na to, jak sceptyczni byliśmy na początku Arkusza. Gdy energia się uwalnia, sytuacja rozwiązuje się często automatycznie… A co najbardziej zadziwiające: WYSTARCZY TYLKO OTWORZYĆ SIĘ NA TAKĄ MOŻLIWOŚĆ!

Zdecyduj z jakim problemem chcesz pracować i rozpocznij proces Radykalnego Wybaczania.”

Radykalne Wybaczanie-arkusz
Radykalne Wybaczanie-arkusz

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0