Witaj uczestniku Festiwalu Serpiente!

Festiwal to był piękny czas poznawania siebie, ale i odczuwania. Jestem pewna, że miałaś/-eś wiele przemyśleń oraz refleksji. Jestem świadoma, że działo się bardzo dużo oraz ilość informacji, którą otrzymałaś/-eś również była spora, dlatego przygotowałam dla Ciebie na tej stronie kilka punktów, które mogą być dla Ciebie interesujące oraz będą podsumowaniem tego o czym mówiłam w trakcie spotkania, co więcej, przygotowałam dla Ciebie 2 SPECJALNE PREZENTY, które znajdziesz poniżej.

Tutaj znajdziesz opis metody Radykalnego Wybaczania oraz będziesz mógł/-a pobrać arkusz, czyli jedno z narzędzi Radykalnego Wybaczania.

Zapraszam Cię do przeczytania historii Jill, czyli siostry Colina Tippinga-twórcy metody, którą opisuje w książce. Historia obrazuje jak aktualne wydarzenia życiowe powiązane są z naszymi przekonaniami oraz ranami. Z pewnością znajdziesz wiele korelacji w swoim życiu czytając ten fragment.

youtube-grafika-18

Metoda ta driametralnie zmieniła moje życie, a co więcej postrzeganie tego co się w nim dzieje. Jeśli jesteś zainteresowana/-y moją historią zapraszam Cię do zapoznania się z nią – MOJA HISTORIA.

Po lewej stronie widzisz mnie jakieś 7 lat temu w mojej pizzerii, którą musiałam zamknąć i tym samym stałam się bankrutką.  Natomiast po prawej stronie widzisz mnie po tranformacji, kiedy moje życie nabrało nowych barw, a ja z zupełnie nowym podejściem wspieram innych w ich rozwoju oraz wprowadzaniu zmian w ich życiu. Przeszłam trudną i wyboistą drogę, która wyposażyła mnie w wiedzę i doświadczenie, z którego korzystam każdego dnia w swojej pracy. Skoro te narzędzia, pomogły mi, mogą również pomóc i Tobie osiągnąć to czego pragniesz.

PREZENT- Pakiet 4 sesji

Tak jak wspomniałam wyżej, przygotowałam dla Ciebie prezenty. Jednym z nich jest możliwość skorzystania ze specjalnej ceny na pakiet 4 sesji indywidualnych. Podczas spotkań zajmiemy się wybranym przez Ciebie tematem lub obszarem, który jest w tym momencie dla Ciebie największym wyzwaniem. Sesje mogą pomóc Ci w kilku aspektach tj. poprawa Twojego samopoczucia, polepszenie relacji z samym sobą, zmianę perspektywy patrzenia na wydarzenia życiowe, porzucenie bólu przeszłości, transformację przekonań. W trakcie sesji dopasujemy metodę, która będzie najlepsza by pomóc Ci osiągnąć Twój cel. W mojej skrzynce narzędzi znajduje się Radykalne Wybaczania, Emotional Freedom Techniques, praca z kartami, a także psychologia.

Oferta ważna do 29.02

youtube-grafika-23

PREZENT- Grupowa sesja EFT

Jednak to nie wszystko! Możesz również poznać metodę EFT wykupując nagranie sesji grupowej, która odbyła się w styczniu. Podczas spotkania tłumaczyłam czym jest metoda Emotional Freedom Techniques oraz przeprowadzałam uczestników przez proces z wykorzystaniem tej metody. Nagranie trwa 1,5 godziny i zostaje z Tobą na zawsze. Jest to świetna okazja do doświadczenia EFT w domowym zaciszu.

youtube-grafika-22

Spotkajmy się

Jeśli pragniesz w pierwszej kolejności spotkać się ze mną na darmowej 30-minutowej konsultacji, zarezerwuj spotkanie w kalendarzu. Będzie to możliwość dla Ciebie na zadanie pytań, poznanie się oraz określenia nad jakim obszarem chciał/-abyś popracować.

flower-icon

Masz pytania odnośnie współpracy? Śmiało napisz do mnie!

Opinie klientów

 • Dziekuje Ci Paulina z calego serca. Bardzo pomogłaś zrozumiec mi wiele rzeczy, pomogłaś mi również spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Weszłyśmy razem w takie zakamarki, po których nawet niespodziewalam sie, ze tak bardzo to rezonuje z moim teraźniejszym życiem, nawet niespodziewalam sie tego, że tak głęboko to wszystko we mnie siedzi i potrafi pęknąć ot tak!

  Sara K
 • Polecam sesje z Pauliną, osobą bardzo otwartą, budzącą zaufanie i jednocześnie w pełni profesjonalną . Sesje prowadzone przez Paulinę pozwalają podważyć dotychczasowe schematy, odnaleźć wewnętrzny spokój i zacząć realizować swoje marzenia.

  Mariusz M
 • Dziękuje Paula za sesję. Pomogłaś mi zobaczyć, to czego wcześniej nie widziałam. Wspaniałe doświadczenie. Wielkie dzięki, polecam z całego serca!

  Renata K
 • Jeżeli potrzebujesz ciepłego i pełnego zrozumienia towarzysza do wglądu w Twoją Duszę, mądrych, praktycznych wskazówek polecam sesje Radykalnego Wybaczania z Pauliną. Atmosfera jaką wprowadza podczas sesji, pozwala pokonać lęki i ograniczenia. Jest czujnym obserwatorem a to pozwoliło na spojrzenie z innej perspektywy na moje doświadczenia. Dziękuję. Z całego serca polecam!

  Jolanta S
 • Z całego serca polecam usługi Pauliny z tematu Radykalnego Wybaczania. Zrozumiałam wiele aspektów ze swojego życia przed którymi trudno mi było się przyznać. Pod jej okiem, mój świat nabrał zrozumienia. Czuję się lekka. Zaczynam spostrzegać istotne sprawy życiowe inaczej. Wyszłam ze strefy komfortu by zmierzyć się z prawdą. Nie ma w moim sercu już żalu czy nienawiści. Czuję się z tym wspaniale. Dziękuję Ci Paulina, że przeprowadziłaś mnie przez ten proces i nadałaś blasku mojemu życiu oraz takiej nieopisanej lekkości serca. Jesteś wspaniała w tym co robisz i z czystym sumieniem polecam świadomym i gotowym osobą Twoje usługi.

  Katarzyna P
 • Z Pauliną współpracowałam przez prawie 2 miesiące. Był to niezwykle oczyszczający czas dający mi szansę zrozumienia tego co wpłynęło na moje dzisiejsze życie, na moje wybory a także co nimi kierowało. Paulina swoimi pytaniami i drążeniem pozwoliła mi zrozumieć bardzo dużo rzeczy. A także przekształcić je i wybaczyć tego co stało się w przeszłości.. Zawsze otwarcie mówiąca, skupiająca całą uwagę na Tobie i Twoich przeżyciach i wyciągająca to czego nawet byś się nie spodziewał.W 100% mogę polecić współpracę z Pauliną. Aby tak dalej i dziękuję bardzo za wszystko!

  Joanna Ż

Kim jestem?

Nazywam się Paulina i pomagam kobietom jak i mężczyznom zmieniać niewspierające przekonania tak by uwierzyli w siebie i z odwagą i efektywnością realizowali swoje cele i marzenia. Uczę również jak zarządzać swoimi myślami i emocjami w trudnych momentach swojego życia oraz pokazuję jak wykorzystać w pełni swój potencjał. Zachęcam do życia w zgodzie ze sobą, poza granicami ogranicezeń i schematów, które ktoś nam kiedyś wpoił.

Dlaczego mogę Ci pomóc? Ponieważ wiem jak to jest być w totalnej d^pie. Doświadczyłam wiele trudnych momentów jak toksyczne relacje, rozwód czy bankructwo. Na samej sobie przetestowałam wszystkie narzędzia, którymi dziś pracuje, i to one pomogły mi stanąć na nogi oraz rozpocząć życie w pełni.

img_8455_1

Metody, którymi pracuję

W swojej pracy wykorzystuję przede wszystkim metodę Radyklanego Wybaczania. Sprawdź czym jest metoda Radykalnego Wybaczania. Kolejnym głównym narzędziem jest metoda EFT (Emotional Freedom Technique/ Techniki Emocjonalnej Wolności). Oprócz tego korzystam z różnych metod tj. Byron Katie czy Access Bars oraz narzędzi, tj. karty: Points of You, Anielskie, Geometria Pytań. Wszystko po to, aby moje warsztaty były rozmaite i skutecznie pozwalały wydobywać potencjał klienta, jak i osiągąć założone cele. Studiuję psychologię na jednym z angielskich uniwersytetów, aby posiadać wiedzę teoretyczną z zakresu psychologii. Nieustannie kształcę się w celu poszerzania wiedzy i udoskonalania narzędzi, tak by osoby ze mną współpracujące mogły szybko i efektywnie odkrywać siebie, budować pewność siebie, realizować swoje marzenia i pasje, a także uwalniać się od tego co im nie służy. 

home-05

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0