Zajrzyj ze mną w głąb siebie

Zapraszam Cię na sesje indywidualne podczas których zajmiemy się wybranym przez Ciebie tematem. Sesje mogą być 1 godzinne, 1,5 godzinne lub 2 godzinne. Częstotliwość i ilość sesji zależy od Twoich. Ja rekomenduje pakiety spotkań, dzięki którym jestem w stanie poznać historię, zapoznać z metodami, a także narzędziami, które można stosować po zakończonej współpracy do kontynuuowania samorozwoju.

Stworzyłam specjalne pakiety, dzięki którym osoby decydujące się na współpracę otrzymują BONUSY.

Spotkajmy się

flower-icon

Masz pytania odnośnie współpracy? Śmiało napisz do mnie!

Opinie klientów

 • Dziekuje Ci Paulina z calego serca. Bardzo pomogłaś zrozumiec mi wiele rzeczy, pomogłaś mi również spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Weszłyśmy razem w takie zakamarki, po których nawet niespodziewalam sie, ze tak bardzo to rezonuje z moim teraźniejszym życiem, nawet niespodziewalam sie tego, że tak głęboko to wszystko we mnie siedzi i potrafi pęknąć ot tak!

  Sara K
 • Polecam sesje z Pauliną, osobą bardzo otwartą, budzącą zaufanie i jednocześnie w pełni profesjonalną . Sesje prowadzone przez Paulinę pozwalają podważyć dotychczasowe schematy, odnaleźć wewnętrzny spokój i zacząć realizować swoje marzenia.

  Mariusz M
 • Dziękuje Paula za sesję. Pomogłaś mi zobaczyć, to czego wcześniej nie widziałam. Wspaniałe doświadczenie. Wielkie dzięki, polecam z całego serca!

  Renata K
 • Jeżeli potrzebujesz ciepłego i pełnego zrozumienia towarzysza do wglądu w Twoją Duszę, mądrych, praktycznych wskazówek polecam sesje Radykalnego Wybaczania z Pauliną. Atmosfera jaką wprowadza podczas sesji, pozwala pokonać lęki i ograniczenia. Jest czujnym obserwatorem a to pozwoliło na spojrzenie z innej perspektywy na moje doświadczenia. Dziękuję. Z całego serca polecam!

  Jolanta S
 • Z całego serca polecam usługi Pauliny z tematu Radykalnego Wybaczania. Zrozumiałam wiele aspektów ze swojego życia przed którymi trudno mi było się przyznać. Pod jej okiem, mój świat nabrał zrozumienia. Czuję się lekka. Zaczynam spostrzegać istotne sprawy życiowe inaczej. Wyszłam ze strefy komfortu by zmierzyć się z prawdą. Nie ma w moim sercu już żalu czy nienawiści. Czuję się z tym wspaniale. Dziękuję Ci Paulina, że przeprowadziłaś mnie przez ten proces i nadałaś blasku mojemu życiu oraz takiej nieopisanej lekkości serca. Jesteś wspaniała w tym co robisz i z czystym sumieniem polecam świadomym i gotowym osobą Twoje usługi.

  Katarzyna P
 • Z Pauliną współpracowałam przez prawie 2 miesiące. Był to niezwykle oczyszczający czas dający mi szansę zrozumienia tego co wpłynęło na moje dzisiejsze życie, na moje wybory a także co nimi kierowało. Paulina swoimi pytaniami i drążeniem pozwoliła mi zrozumieć bardzo dużo rzeczy. A także przekształcić je i wybaczyć tego co stało się w przeszłości.. Zawsze otwarcie mówiąca, skupiająca całą uwagę na Tobie i Twoich przeżyciach i wyciągająca to czego nawet byś się nie spodziewał.W 100% mogę polecić współpracę z Pauliną. Aby tak dalej i dziękuję bardzo za wszystko!

  Joanna Ż

Kim jestem?

Nazywam się Paulina i pomagam kobietom jak i mężczyznom zmieniać niewspierające przekonania tak by uwierzyli w siebie i z odwagą i efektywnością realizowali swoje cele i marzenia. Uczę również jak zarządzać swoimi myślami i emocjami w trudnych momentach swojego życia oraz pokazuję jak wykorzystać w pełni swój potencjał. Zachęcam do życia w zgodzie ze sobą, poza granicami ogranicezeń i schematów, które ktoś nam kiedyś wpoił.

Dlaczego mogę Ci pomóc? Ponieważ wiem jak to jest być w totalnej d^pie. Doświadczyłam wiele trudnych momentów jak toksyczne relacje, rozwód czy bankructwo. Na samej sobie przetestowałam wszystkie narzędzia, którymi dziś pracuje, i to one pomogły mi stanąć na nogi oraz rozpocząć życie w pełni.

img_8455_1

Metody, którymi pracuję

W swojej pracy wykorzystuję przede wszystkim metodę Radyklanego Wybaczania. Sprawdź czym jest metoda Radykalnego Wybaczania. Kolejnym głównym narzędziem jest metoda EFT (Emotional Freedom Technique/ Techniki Emocjonalnej Wolności). Oprócz tego korzystam z różnych metod tj. Byron Katie czy Access Bars oraz narzędzi, tj. karty: Points of You, Anielskie, Geometria Pytań. Wszystko po to, aby moje warsztaty były rozmaite i skutecznie pozwalały wydobywać potencjał klienta, jak i osiągąć założone cele. Studiuję psychologię na jednym z angielskich uniwersytetów, aby posiadać wiedzę teoretyczną z zakresu psychologii. Nieustannie kształcę się w celu poszerzania wiedzy i udoskonalania narzędzi, tak by osoby ze mną współpracujące mogły szybko i efektywnie odkrywać siebie, budować pewność siebie, realizować swoje marzenia i pasje, a także uwalniać się od tego co im nie służy. 

home-05

Life is what you make of it

Follow @Poza_Granicami

0