Rozwój- współpraca ze mną

 In rozwój

Być może jesteś ze mną już jakiś czas, a być może dopiero znalazłeś mój profil wśród tysiąca innych. Tak czy inaczej, dziękuję, że jesteś! ?
Od ponad 3 lat dziele się swoimi spostrzeżeniami na temat świata, życia na moim blogu. Natomiast od ponad roku aktywnie pomagam ludziom w ich rozwoju. Ciągle się rozwijam, aby zapewniać jak najwyższą jakość usług dla osób, które się do mnie zgłaszają. Moją historię przeczytasz tutaj POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ. Jednak w mojej pracy, nie tylko moje zaangażowanie jest istotne. Rozwój to długotrwały proces. Ja jestem tylko pewnego rodzaju narzędziem, kompasem, które pomaga dotrzeć do wyznaczonego miejsca. Natomiast, wykonywanie kroków ku temu, leży już w gestii osoby praującej ze mną. Ja ich nie nie wykonam za nią. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że to od Ciebie zależy, jak daleko uda się zajść.

Klienci

Niektórzy przychodzą by sprawdzić o co chodzi, inni licząc, że za pomocą zaczarowanej różdzki zmieni się ich życie. Jeszcze inni, wkładają całe serce w to, by zmienić swoje życie i siebie na lepsze. Moja praca opiera się na zadawaniu pytań., skłonieniu Cię do refleksji. Również odnajdywaniu Twoich przekonań, modeli, schematów, które dominują w Twoim życiu. Podczas sesji dużo rozmawiamy, piszemy. A co najważniejsze uwalniamy emocje. Łzy, krzyk, spowodowane złością, smutkiem, żalem, to to, do czego chcemy dotrzeć, by to w końcu dostrzec i puścić.

Współpraca

Moja praca opiera się na zadawaniu pytań… skłonieniu Cię do refleksji… odnajdywaniu Twoich przekonań, modeli, schematów, które dominują w Twoim życiu. Podczas sesji dużo rozmawiamy, piszemy, i co najważniejsze uwalniamy emocje… łzy, krzyk, spowodowane złością, smutkiem, żalem, to to, do czego chcemy dotrzeć, by to w końcu dostrzec i puścić.

Rozwój wymaga od Ciebie

✨ świadomości tego, że są nosimy w sobie przekonania, wzorce, schematy, które wynieśliśmy z domu,szkoły, tworząc takie części nas, które blokują nas w pewnych aspektach. bądź powodują, że jesteśmy tacy, a nie inni i mamy dane podejście do pewnych spraw,

✨ odwagi, by przyjrzeć się swojemu życiu, zachowaniom, myślom,

✨ otwartości, aby zrozumieć, że każdy z nas jest inny, ale jednak jesteśmy bardzo podobni i możemy wiele uczyć się o sobie od innych,

✨ uważności, żeby obserwować siebie, swoje myśli, reakcje, wzorce,

✨ determinacji, by zacząć zmieniać siebie, odrzucając to co blokujące i nie służące

✨ zaangażowania, aby stawiać się do pracy, wypełniać zadania,

✨ konsekwencji, gdyż proces ten jest długotrwały i wymaga od nas regularnych działań.

przekonania, praca z przekonaniami, uwolnienie, praca ze sobą, rozwój
uwalnianie emocji, niesłużące przekonania, praca z przekonaniami, radykalne wybaczanie, rozwój

Co zyskasz dzięki współpracy ze mną?

Dzięki pracy ze mną- certyfikowanym trenerem Radyklanego Wybaczania- zyskasz profesjonalne wsparcie w procesie, obiektywne spojrzenie, jak i również naukę pracy z narzędziami Radyklanego Wybaczania. Dzięki czemu będziesz wiedział jak wykorzystywać narzędzia do samodzielnej pracy. Szczególnie jest to ważne przy mniejszych sytuacjach, które można szybko zamknąć samemu. Trudne i wymagające tematy lepiej przepracować z trenerem, ponieważ pozwala to na owocniejsze efekty i głębsze zajęcie się sprawą. Oprócz tego na sesjach pracuję kartami Points of You oraz Anielskimi, które dodatkowo wzbogacają sesje i rezultaty. Rozpocznij swój rozwój.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o metodzie zajrzyj w zakładkę Radyklane Wybaczanie.

Jeśli jesteś gotów zrobić te kroki ? i ruszyć w tą podróż? Zapraszam! Poprowadzę Cię, by pomóc Ci zmienić Twoje życie, na takie jakiego pragniesz! SKONTKTUJ SIĘ ZE MNĄ.

Recommended Posts
0
przekonania, żródło przekonań, skąd się biorą przekonania, praca z przekonaniami